
Pierderi de milioane și nereguli la Grădina Botanică. Administrația evită să reacționeze
Administrația Grădinii Botanice din Capitală evită să ofere un punct de vedere, după ce ministrul Educației și Cercetării, Dan Perciun, a denunțat mai multe încălcări identificate în urma unui audit intern, inclusiv angajări fictive, abateri în procedurile de achiziție și,







