
Doi bărbați, reținuți la Palanca cu 2 kilograme de droguri ascunse în mașină
Doi bărbați au fost reținuți pentru 30 de zile după ce au fost prinși cu două kilograme de droguri ascunse în mașină. Ei au fost depistați la punctul de trecere Palanca. Mașina era condusă de un cetățean străin de 68








