
Flăcări într-o locuință din Bălți. Doi bărbați au fost salvați de pompieri
Doi bărbați au ajuns la spital cu arsuri grave și intoxicați cu fum, după ce locuința lor a fost cuprinsă de flăcări. Focul ar fi pornit de la o țigară lăsată aprinsă. Incidentul s-a produs miercuri seara, în municipiul Bălți,








