
Olga Cebotari a părăsit Comitetul Executiv al PSRM, pe fondul tensiunilor cu Igor Dodon
Olga Cebotari a părăsit Comitetul Executiv Politic al Partidului Socialiștilor din Republica Moldova, decizie care, potrivit experților consultați de ONE TV, este legată de neînțelegerile pe care aceasta le are de mai mult timp cu liderul formațiunii, Igor Dodon. Analiștii








